Mercedes Benz C Class220 EVO 2006 Automat Zvicra

Shitet nga: Mikel Sot 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 25 630 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 700 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220
Mercedes Benz C Class 220 Motorr Evo,Viti 11/2006,Ngjyre Blu e vecante,Euro 4,Kolauduar ne Zvicer(libreza e mjetit ne foto)Makine e ardhur me rruge tokesore nga Bern Zvicer me targa provizore.Kilometra Origjinale me liber sherbimi te rregullt,servisi i bere ne Zvicer.Sic ka ardhur dhe ka bojen e vet origjinale,e paprekur.Makina eshte ne SUPER GJENDJE DHE NUK KA NEVOJE PER ASNJE SHERBIM.Dogana e paguar,vec targa do.Cmimi 5800 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim