Mercedes

Shitet nga: Mercedes Dje 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 680 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 600 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 200
Shes mercedes benc c klas i vitit 2005 me motorr 200 nafte.makina eshte e mbajtur mirr si brenda dhe jashte,cdo gje ne makine eshte funksionale.makina sapo ka ardhur nga italia me te gjitha sherbimet e bere dhe eshte gati per cfaredo lloj prove te nekaniku.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim