Mercedes Benz C klas 200 CDI

Shitet nga: Erald Sot 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 18 430 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 100 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 200
Mercedes Benc me motor 200 nafte .kambjo manuale 6 marshe .me dokumenta te rregullta .2 celsa origjinal dhe mbyllje me pult .
Eshte me Klima. ABS .Air Bag ,komanda ne timon ,pasqyra elektrike , disqe alumini .
Tapiceri e paster dhe pa gervishtje .

Mund ti beni cdo prove

4100 euro i diskutueshem Tel 0697347797
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim