Mercedes Benz C Klas 200 CDI .nga Gjermania

Shitet nga: benc Sot 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 260 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 950 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 200
Mercedes Benc C clas me motor 200 CDI .kambjo manuale me 6 marshe . me dogane te paguar . ngjyre floriri .
Makina ka 2 celsa dhe mbyllje me pult . disqe alumini 17 origjinal dhe goma shume te mira .Tapiceria esht e mirembajtur e paster edhe pa asnje gervishje .
Gjithcka ne makine eshte funksionale .
Ne gjendje shume te mir motorrike .xhenerike dhe estetike ( do ta shikoni vet ) .
Mund ti beni cdo lloj kontrolli dhe prove me mekanik.
4950 euro
Cmimi eshte i diskutueshem
Tel 0697347797
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim