aclass 2001

Shitet nga: Ilir 20 Korr 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 5 850 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 140
shitet per arsye mos perdorimi ,ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim