c class 220 viti 2009 per arsye emigrimi

Shitet nga: gesti Dje 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 200 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 220
Shitet per arsye emigrimi.
<<<<Amortizatoret e perparem jane te reja, para 1 muaji u vendosen.>>>
<<<<.Bateri e re para 4 muaj>>>>
<<<<<.Frena te reja 4 muaj>>>>>
<<<<<Siguracion full kasko prere ne 3 janar te 2019>>>>
<<<<Vaj filtra te nderruara ne janar te 2019 >>>>>
<<<<<Pompa e ujit e re>>>>>Mamina nuk shitet per arsye fitimi.Por keshtu rrodhen ngjarjet.
Letrat i skadojne ne 3 janar te 2020

Mercedes-Benz avangard, 185.000 km C220 CDI ,VITI 12-2008 ,Vëllimi i motorit, l / cm³: 2.2 / 2148 🚗Fuqia: 150kv,Shpenzimet e karburantit Litra/100km: Mesatarja 5.4 litra ,Standardi i emetimit te gazërave: EURO4 ,KAMBIO Automatike,-CD ROM- RADIO FM/AM fener me lup ,sensor parkimi - Paketa "Light&Sight" ,Sensor të dritave dhe shiut, "Coming home-Leaving home funksion" ,sendilje me ngrohje Sedilet gjys lekur ,KLIMA ME 2 ZONA( SHOFERI+PASAGHERI) ,PASQYRA FOTOKROMATIKE ,FENERE BI-XENON & Larje ,PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires) ,Airbag(SRS), ABS,BAS 1 Celesa me pult tjetri rezerf manual.ESP( Sistem kundra rrëshqitjes, ,DISQE ALUMINI 17inches te Markes “ Mercedes-Benz ,GJENDJA Teknike, Mekanike, Estetike E PERKRYER.DOKUMENTA te rregullta - CMIMI PAK I DISKUTUESHEM

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim