super mjet ford fiesta 1.4 Tdci

Shitet nga: klaudio kola Dje 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
makina,ne,gjendje,shume,te,mire.sa,po,ardhur,nga,italia.si
motorike,dhe,xhenerike.perfekt.gomat,te,mira.kilometrat,orgjinale.radio,komand,ne,timon.xhama,elektrik.me,tej,kontaktoni..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim