Fiat Multipla 1.6 benxin/gas viti 2007

Shitet nga: Fiat Sot 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 15 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Multipla
Shitet fiat multipla 1.6 benxin/gas viti 2007.Makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike,xhenerike dhe estetike 5+1 letrat e paguara.Makina esh te gatshme per cdo lloj prove impjan gazi sekuencial tapiceri e paster. Shitet per arsye mos perdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim