🇨🇭🇨🇭Fiat Grande Punto 2009 Zvicra🇨🇭🇨🇭

Shitet nga: Mikel Sot 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 16 640 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Grande Punto
Makina e ardhur me rruge tokesore nga Zvicra me targa prove te vlefshme deri ne fund te Gushtit.Dogana e prere.Modeli Genius Benzine,Viti fundi 2009, me Motorr 1.4 8Valvula,konsum minimal,modeli me i pershtatshem i Fiatit per ti montuar impiant Gazi.Me te gjitha sherbimet e bera ne date 8 Gusht ne Zvicer.Makina eshte shum e paster nga tapiceria,sikur e ke ble sot.Gomat 100% te reja Mishelin,sedilje sh te rehatshme,e pa lyer me bojen e fabrikes.KM ORIGJINALE ME LIBER TE RREGULLT.MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE,NUK KA NEVOJE PER SHERBIME.Mund ta kontrolloni ku te doni.Ne foto keni dhe librezen e mjetit me daten e sherbimeve dhe te dhenat e mjetit.Cmimi 3700 Euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim