Super Okazion Urgjent BMW X5 2012 FULL EXTRA

Shitet nga: Av Sot 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
MOTORR 300 CC BENZINE , KAMBIO AUTOMATIKE 9G , KOMPLET PANORAM LART , SALLON SH I PASTËR LËKURE BEZH , NAVI I MADH , TV , DVD , TEL BORDI , SENSOR PARKIMI , KAMERA PARKIMI , KLIMA DIGITALE BI ZONA PARA DHE MBRAPA DRITA KSENON BI KSENON FABRIKE , SISTEM LED INTELIGJENT , SISTEM ALARMI NGA FABRIKA , MAKINE DHE FAMILJARE DHE SPORT , MUND TE BEHET DHE 7 VENDE I KA SENDILET , NE LETRA ESHTE 5+1 PA TAKSA LUKSI DHE SHTESE , TE GJITHA LETRAT E PAGUARA , MAKINE E PASTER SI MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE , TE GJITHA SHERBIMET E BERA BE KOHE , FULL EXTRA NUK I MUNGON ASGJE , ME SH PAK KM ORIGJINALE , DISQE SPORT DHE GOMA TE REJA , SUPER MAKINE , MAKINA PERDOREJ VETEM PER FAMILJE , SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI , MUND TA KONTROLLONI KU DHE SI TE DONI TEK MEKANIKU JUAJ I BESUAR, PER ÇDO INFO MOS HEZITONI +355692812730 , JU MIREPRESIM DHE FALEMINDERIT .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim