BMW 320

Shitet nga: Gimi Dje 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 21 130 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 700 EUR   6 300 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
makina eshte ne gjendje shum te Mir me te gjitha sherbimet e bera dhe me letra te prera
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim