Audi A4 nafte 1.9 shitet

Shitet nga: Grand Sot 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet Audi 1.9 TDi makina eshte me dogan te paguar viti 2002.eshte ne gjendje shume te mire si nga ana motorbike ashtu dhe xhenerike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim