2008 AUDI A3 2.0 TDI S Line 170hp

Shitet nga: Gleni Sefa Dje 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 26 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Makina ka pas vetem 1 pronar, edhe pse me targa Shqiptare eshte perdorur vetem ne Itali.
Makina ka liber sherbimesh qe kur eshte blere ku ka te shenuar cdo servis qe i eshte kryer.
KM aktual: 212.000km
Makina eshte e pajisur me paketen full option ku perfshihen: dopio xham panoramik, sediljet me ngrohje dhe fryrje, komanda ne timon, sensor parkimi dhe disqet 18 inch alumini.
Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim