SKODA FABIA 1.4 GAS BENZIN

Shitet nga: lido 10 Korr 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 090 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 800 EUR   2 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Fabia
MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIR NGA BRENDA SI DHE NGA JASHT. E PERSOSUR DHE E GATESHME PER CDO LLOJ PROVE. SHUM EKONOMIKE DHE E MBAJTUR. SHITET URGJENT PER ARSYJE EMIGRIMI. CMIMI I DISKUTUSHEM.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim