Okazion Apartamente ne Shengjin

Shitet nga: ed 03 Korr 06:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 63 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Lezhë

✅ Shitet #Apartament Shengjin ✅

❇️Adresa : Shengjin - Kune
❇️Sipërfaqja : 63 m2
❇️Ndarje : 1+1 sallon+1 banjo,1 ballkone.
❇️Godinë e re në katin e pare banim.
❇️Nxitoni ta bëni tuajin kete apartament!!!
Blerja e ketij apartamenti eshte mundësi për banim si dhe per investim per shkak të kërkesës së lartë në sezonin veror.
❇️Çertifikatë pronësie.
❇️Kontakto në: viber & whatsapp
❇️Çmimi: 35000Euro

📩Inbox: ed.prenga79@gmail.com
📲Cel: +355686662800
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim