zetor landini

Shitet nga: nardi 08 Sht 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 000 EUR   18 000 EUR

Komuna: Lezhë
Landini 65 4•4 viti 97 me plug dhe frez me dogan te paguar I perdorur veq nga un I ardhur nga Greqia or pune 6300 te pa prekura per me shum na kontaktoni 0674716777 qmimi 16000 euro...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim