Sobe gatimi me gaz

Shitet nga: Pashk 05 Maj 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Lezhë
Shes nje sobe gatimi me gaz murale me 6 vatra ku njera prej saj perdoret per zgare. Me furre dhe dhome ngrohje, ne gjendje shume te mire pune. Eshte e sapoardhur nga Italia. Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim