Shitet sobe me gaz

Shitet nga: Loci 17 Maj 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Lezhë
Shitet sobe gatimi me gaz me 6 vatra njera zgare ,furre dhe dhome ngrohje ne gjendje prefekte e pershtatshme per aktivitet privat.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim