CISTERRN GAZI

Shitet nga: VINI 13 Korr 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
SHES CISTERRN GAZI 3000 LITRA
DHE POMP PER CISTERRNEN
SHITET PER ARSYJE MOS PERDORIMI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim