Cader

Shitet nga: Xx 18 Gush 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Lezhë
Shitet cader portative, qe hapet dhe mbydhet dhe transportohet lehte.Permasat: 6 m e gjate dhe 3 m e gjere,2.5m e larte. Cadra eshte shume cilesore, pothuajse e re. Kontakt ne whatsapp: 00355695551121
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim