Paisje per dj

Shitet nga: Eduart 12 Mar 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Lezhë
Prodhimet : Të tjera
Shiten 2 bokse max power te amplifikuar 900 wat copa , shitet edhe nje pult max power me te cilen mund te vendosesh mikrofona edhe korg ose paisje te tjera , pulti vjen me kamalecin e vet , gjithashtu shitet edhe nje kart zeri american audio shum cilsore , dhe te gjitha fishat perkatese , shiten te gjitha se bashku dhe shum pak te perdorura . Cmimi 1 miljon lek te vjetra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim