SHITET KANCELARI OKAZIONNNNNNNN

Shitet nga: Kancelari 19 Sht 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR   4 000 EUR

Komuna: Lezhë
Shiten 4 fotokopje + 2 rafte kancelarie me materiale shkollore.
Gati vetem per pune .
2 fotokopje Ricoh 7500 me 75 kopje ne minut
1 fotokopje Ricoh 2500 me ngjyra
1 fotokopje Ricoh 3350 bardh e zi
dhe gjithashtu 1 fotokopje Ricoh 7500 per pjese.
Cmimi eshte super okazion per sa i perket ketij rasti.
Cmimi diskutueshem .
TEL 0696342263
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim