DYER TE BLINDUARA DHE PUNIME HEKURI

Shitet nga: Gjovalin Nikolli Sot 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Bejme punime hekuri , dyer te jashtme,dyer te brendshme , rrethime oborresh, ballkone shtepie , dyer te blinduara .
Dyert e blinduara jane te gjitha llojeve.
Punime me cilesi dhe shum cmime te mira.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim