Shitet dyqan me hipoteke ne Lezhe

Shitet nga: 3AAAGJ Dje 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 000 EUR

Adresa: Lezhe
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Lezhë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan me siperfaqe 100 m2 ne Lezhe prane prokurorise.Dyqani eshte me hipoteke dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.Dyqani aktualisht eshte me qera.Shitet 200000 euro.Tel 00355695291520
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim