Pajisje per servis makinash

Shitet nga: Xx Sot 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Lezhë
Shiten pajisje servirsi dhe pjese kembimi per makina te ndryshme : Ure 3.5 ton;Konvergjence e vitit 2015;Hapese gomash(pothuajse e re),;Balancuese gomash;Arke celesash Beta e re, Krik per te ngrejtur makinen;Banak;Celsa te ndryshem;Kompresor ajri;Rafte te ndryshem, per pesha te renda dhe te lehta;Mates per ajrin e gomave;Rula ajri 20 metershe;Gure zmerile; Morse;Thithese voji per motorr dhe per kamio;Saldatrice alumni dhe plazem superprofesionale(te reja) ; Pirungrites me nafte; Dhe shume artikuj te ndryshem. KONTAKT ne whatsapp : 00355695551121
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim