Shitet Ose Ndrrohet Opel Astra 95 Okazion

Shitet nga: Opel Dje 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Lezhë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes Opel Astra 1 6 benzinet letrat per nje vit,ose ndrrohet me makin me te vogel benzin gaz,Per me sh info me kontaktoni ne Nr 0697872772 dhe dergoni fotot e mjetit tuaj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim