seria 7 okazion

Shitet nga: Bmw 21 Gush 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lezhë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 7 / BMW
Modeli: 730
Shitet bmw 730d .sedilje lekure te zeze pa gervishtje.ngrohje.fryrje cfryrje.etj. .baxho xhami .dyert me thithje .bagazh me buton hapje.perde me buton origjinake te fabrikes ne dyert anesore. Ka 226mij km. N . Makina per vit prodhimi qw ka eshte ne gjendje t emire dhe ka kosnum minimal. ka marshe 7+1indjetro.shites privat .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim