OKAZION

Shitet nga: Brahim 19 Sht 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 18 660 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 150 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lezhë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 120
Shitet BMW seria 1
Makina eshte ne gjendje shum te mire ,me gjitha sherbimet e bera .
Letrat dhe siguracionin e ka deri me 25gusht 2020
Nr teli 0694708099
Cmimi 4150 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim