BMW X5 - 3000 nafte dhjetor 2003

Shitet nga: Ermando 02 Maj 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 29 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lezhë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: M-modele / BMW
Modeli: X5 M
BMW X5 ME SERVIS TE SAPO KRYER,NAVIGATOR,6 DISQE,SENDILJE ELEKTRIKE,SENDILJET MBRAPA MUND TE ULEN DHE BAGAZHI ZMADHOHET,TELEVIZOR,RADIO, KONDICIONER AUTO,CRUISE CONTROL,KOMANDA NE TIMON,DSC,MAKINA KA LIBER PER OPSIONET E NDRYSHME QE KA,NDIHMES FRENIMI KUR ZBRET NE DISHEZE,KONTROLLIM I SHPEJTESISE NGA TIMONI,MOTOR 3.0 SUPER!! SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI.CMIMI SHKON 6500 EURO .KILOMETRA ORIGJINALE E PERDORUR SHUM MIRE E PASTER NGA BRENDA DHE JASHTE SERVISE TE KRYERA GJITHMONE NE KOHË ESHTE SHUME KOMODE DHE E SHPEJTE NUK NDJEHET ASNJE GROPE NE RRUGE DHE AMORTIZATOR ME JASTIK AJRI.SUPERRRR
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim