Karavan, Rulot, Kamper

Shitet nga: Endri 17 Gush 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 11 240 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Lezhë
Shitet caravan i sapo ardhur nga Anglia ne gjendje shume te mire.Caravani ka dy dhoma, vend gatimi, frigorifer, lavaman, ekspres per kafe, banjo dhe TV. Me te gjitha kushtet e nevojshme. Mund te flejne deri ne 6 persona. Nuk ka nevoj per dokumenta.. Bejme edhe nderrime... https://youtu.be/IlBQpLV_tp0
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim