Blete

Shitet nga: Ferid 14 Gush 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kurbin
Shiten 30 koshere bletesh shume te mira me 10 rruge mize dhe siper dhe shume te pastra e te kuruara. Cmimi okazion. 0686338775
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim