Blete ne shitje

Shitet nga: Blete 14 Gush 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 LEK

Komuna: Kurbin
Shiten 30 koshere me blete. Shume te mira te gjitha me mbi 10 rruge mize dhe shume te pastra. Cmim okazion. 0686338775
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim