Kamera Action 4k Wifi (super cilesi super cmim)

Shitet nga: Aqif Poka 17 Gush 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 920 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 EUR   150 EUR

Komuna: Kurbin
Prodhimet : Video kamera
Kamera Actoin 4k Wifi kundra ujit me 4 bateri me pamje 170° me ekran te madh nga mbrapa dhe nje ekran te vogel nga para Lidhet me Wifi me telefonin dhe shikon pamjen live po ashtu merr dhe komandat nga telefoni I ka te gjitha opsionet Slo-Motion Time-Lapse e shume e shume te tjera me te gjithe aksesoret !!! Eshte nder kamerat me te mira dhe me super cmim ose nderrohet !!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim