Samsung s8 64gb, Blu

Shitet nga: Gezim Dje 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 3 240 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Kurbin
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S8
Samsung s8, 64gb, Blu, korrnize silver.
Ekrani ka nje background te kuqerremte qe dallohet me veshtiresi dhe mund ta shikoni ne foton e bardhe qe kam bere, per transparence.
Eshte ne gjendje shume te mire teknikisht dhe vizualisht. I sapo ardhur nga Zvicra. Punon shume mire, pa asnje problem.
Karikues + fishe + kellef.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim