Nderrohet BMW 120D Automat

Shitet nga: TM Dje 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Kurbin
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 120
E mirembajtur me sherbime 4 gomat e reja me disqe 17 ekonomike 6 litra te kombinuara dhe e shpejt 161 HP
Makina Nderrohet me makine tjeter pak a shum te njejtes vlere
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim