Makine per kamping +Rulote pune

Shitet nga: Astrit Gjoni 07 Gush 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 9 890 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Kurbin
Makine per kamping dhe rulote ne gjendje te mire pune dhe pushimi!
Cmimi okazion.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim