Gjenerator 5.5 KW 3 Fazor dhe monofaz

Shitet nga: Cmal 06 Sht 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Kukës
I ardhur nga gjermania origjinal 5.5 KW 3 faz edhe mono faz ndizet edhe me bateri me qeles kuadri gjendje prefekte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim