Inkubator 9000 vez dhe hatsherin 3000 vez

Shitet nga: Afrim Sot 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Shes inkubatorin per 9000 vez pulav dhe hatsherin per 3000 vez me mbushje javore nga 3000 vez .jan model vitev 80 , me korrent monofaz dhe punojn shum mir , na kontaktoni ne viber, vatsapp,gjindemi ne kosov rahovec.+383-44149510 apo +383-49149510.viber vatsapp.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim