Mercedes ML 430 2001

Shitet nga: Dushi 06 Tet 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Kukës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli: ML 430
Shitet ML 4.3 benzin e ardhur nga gjermania me 150.000 klm me cregjistrim gati per dogan, makina eshte full dhe shum e vecant zhama te zi origjinal brenda morshin servis i bere te benci ne gjermani makina eshte ne gjendje shum te mire,Makina ndodhet ne shqiperi, Per info na kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim