Shitet ose nderrohet Honda Loga 1999

Shitet nga: taf 01 Dhj 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 2 700 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Kukës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Honda
Modeli: Logo
vetura eshte e ardhur nga CH 1.3 benzin motorr shum perfekt dhe hargjime te vogla posedon klima Ac airbag hidraulik etj bejm edhe nderrime +37745713714
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim