Okazion

Shitet nga: Tani 08 Shk 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 040 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 900 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Kukës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chrysler
Modeli: Sebring
Makina eshte ne gjendje te mir motorrike dhe gjenerike eshte ne gjendje prefekte eshte me dogane te paguar gati per targa ndrim i mundshem per me shum tel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim