Makine

Shitet nga: Florian 16 Mar 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

35 000 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Kukës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Cadillac
Modeli: Model tjetër
Cadillak ne gjendje perfekte 1 vit me letra dhe taksa te paguara ne te gjith europen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim