OKAZIONNN!! Shitet Cadillac CTS Benzine- Gaz 2006

Shitet nga: Arberi 04 Pri 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 33 270 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 399 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Kukës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Cadillac
Modeli: CTS
Shitet Cadillac CTS 2006 Automat 107000 km Originale Benzine -Gaz motorr 3.2 Nuk e kap taksa lluksit . Makina eshte e mirembajtur si brenda ashtu dhe jashte me sherbime te bera ne kohe . E gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj . Nuk nderrohet !!! Cmimi I Diskutueshem ? Pres Bleres Serioz
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim