HERTZ

Shitet nga: elis 16 Gush 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

899 EUR   1 000 EUR

Komuna: Kucovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
1- SUBWOOFER JBL GTO1202D
2- AMPLIFIKATOR a/d/s/ 5 KANALE 2800 WATTS
3- WOOFER HERTZ HV 165XL16,5 Cm 250 W (2 cope)
4- Hertz 2W.XL crossover 2 vie (2 cope)
5- HERTZ HT 28 TWEETER 180 WATTS (2 cope)
6- HERTZ HSK-165 250W ( 2 WOOFER 2 TWEETER 2 CROSSOVER )
Te gjitha jane te pa perdorura nuk jane montuar asnjehere ne ndonje mjet.
Ne cmim perfshihen te gjitha.
Nuk shiten vec e vec
CMIM I DISKUTUSHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim