Kasetofon me sistem androit

Shitet nga: kasetofon mecsistem androit 20 Sht 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 580 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

99 EUR   129 EUR

Komuna: Kucovë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Kasetofon me sistem Androit 7.1 njesoj si nje tablet ..ka play store mund te shkarkoni njesoj si nje telefon ..ka wifi ...lidhet me Usb , Kartmemorje ,Aux , Bluetooth , Radio dhe Wifi ..kasetofoni ke permasat 18 x10 cm jan edhe ne foto me posht . Cmimi 100€ ..0694710494 dergoj ne disa qytete
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim