kasetofon 10 polsh ..me sistem androit

Shitet nga: androit 20 Sht 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 580 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

99 EUR   169 EUR

Komuna: Kucovë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
kasetofon me sistem androit 10.1 inc dhe 9 inc ..jan të rinj.. përmasat e kasetofonit i keni në foto .. 100 €
Power Supply
DC 12V (allowance range: 10.8-14.5V)
Capacitive or Resistance Screen
Capacitive
Resolution
1024*600
Color
Black
Screen Size
10.1 in.
CPU
ARM Cortext A53 4 Cores 1.5GHz
Screen Type
Digital Capacitive Touchscreen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim