Krosovera rcf art 725.mikrofon shure slx

Shitet nga: Beni 14 Gush 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 4 800 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Krujë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Krosovera rcf art725..300euro..mikser dj 80 euro..nje artopolant tek 15 inc bc 500vat 80euro..shure slx valore 250euro..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim