INXHINIER MEKANIK

Shitet nga: Fori Halili 20 Sht 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Krujë
JAM ING MEKANIK KAM 7 VJET EKSPERIENC PUNE BRENDA DHE JASHT VENDIT KAM DHE CERTIFIKIME . JAP ME QERA LICENSEN DAP PERGJEGJES TEKNIK AUTORIPARIME TE GJITHE KATEGORIT PART TIME.
Deshmi Aftesie Profesionale per Pergjegjesin Teknik te Autoriparimit (SERVIS Makinash)(kodi VII.3.B.1 )per: a. Riparim dhe mirembajtje e pjeseve mekanike dhe te motorrit b. Riparim dhe mirembajtje karrocerie c. Riparim dhe mirembajtje impjanti elektrik c. Riparim dhe mirembajtje e gomave d. Blerje dhe shitje e mjeteve me motor dhe rimorkio dh. Mbledhje, de[ozitim, shkaterrim i mjeteve rrugore ose i pjeseve te tyre te dala jashte perdorimit apo te braktisura (Varreza Makinash)
Çmimi: -
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim