Shes mercedes e klas 200 OKAZIOONN

Shitet nga: Bardhi Sot 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 100 EUR   14 250 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Krujë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 200
Okazion E class 10. 2012 dal ne rruge 03/2014 full options sapo ardhur nga belgjika . Motorr 200 blueficent me paket amg .shum i shpejt . Makina ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike. Shume ekonomike 4.1L /100KM. Te gjitha sherbimet e kryera vaj,filtra,goma 100%te reja tj
OPSIONET SHTESE : Katalit EURO 5 - ndotja e mjedisit 0. Opsion ECO- i fikjes ne semafor, Navi, Bluetooth, Attention Assist, Distance Assist, Radar, xhama elektrik, mbyllje qendrore, dy celesa me pult, abs, esp, kasetofon me cd, sensor i lodhjes se shoferit, sensor dritash, sensor shiu, pilot automat, komanda ne timon, sedile eletrike,12 airbag , 7G-TRONIC, marsha f1 +/- ne timon, sensor gome,me dogan te paguar gati per targa Makina e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj. Cmimi i diskutushem ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim