mazda rx8 1.3 benzin.reaktiv

Shitet nga: mazda 25 Nën 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 6 970 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 550 EUR   1 800 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Krujë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: RX-8
mazda rx8
letrat te rregullta der 2017
pjes xhenerike sapo bera
shitet dhe ndrohet me makin tjeter
ka nje prb . do motorr tjeter
1550 euro
ndrohet me makin tjeter
shitet dhe per varrez
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim